Po roce se na Dědinu intenzivně vrací téma tramvaje – radnice v polovině dubna oznámila, že plánuje mohutnou informační kampaň, v níž chce místním vysvětlit, co je čeká v souvislosti s budováním tramvajové trati.

Printscreen dotazníku na webu Prahy 6 - link je tu
Printscreen dotazníku na webu Prahy 6 – link je tu

Zároveň vyzývá občany, aby se k dané problematice vyjádřili do konce dubna buď přímo v informační kanceláři na Deltě, nebo vyplněním dotazníku.

Ten se však obecně ptá spíš na dílčí aspekty (například to, co občané říkají vybraným lokalitám parkovacích domů), ne na podstatu projektu jako takového.

To vše radnice oznámila na svém webu v tomto článku (link na formulář je v článku dole na stránce, zde je případně přímý link).

Kampaň se rozjíždí více než rok po dvou bouřlivých setkání s občany – na nich opakovaně zaznělo, že další debaty přijdou velmi rychle – což se však nestalo.

Jak vyplývá z příspěvku na oficiální webu, radnice připravila speciální vydání časopisu Šestka, v němž chce místním popsat, v jaké fázi jsou přípravy tramvaje a jaké další stavení projekty se chystají…

Místostarosta Martin Polách (ANO) na webu též uvádí, že dojde i na slíbená setkání s občany. “Na (informační noviny) poté navážeme anketou a setkáním u kulatých stolů, především ohledně řešení parkování, zeleně a rozvojového území skladů,” píše ve zmíněním příspěvku na radničním webu.

Comments are closed.